Pamje të rënda, gruaja rrihet nga dy persova - VIDEO

Sot gjatë ditës, në qytetin e Pejës ndodhi një rrahje.

Një video të dërguar nga lexuesit e KALLXO.com, shihet derisa një burrë dhe një grua sulmojnë fizikisht një grua tjetër.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy personat në video janë arrestuar.

“Po, dy persona janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, ka thënë për KALLXO.com, Fadil Gashi nga Policia e Kosovës.