Pamje - Shkrumbohet një veturë në qendër të Pejës

Një veturë është përfshirë nga zjarri në qendër të qytetit të Pejës. Ende nuk dihen shkaqet pse është përfshirë nga zjarri kjo veturë.

Dëshmitarët bëjnë me dije që në vendin e ngjarjes janë Policia dhe Zjarrëfikësit.

Poashtu bëhet me dije se nuk ka asnjë të lënduar nga kjo ngjarje.

KALLXO.com do ju mbaj të informuar lidhur me këtë rast.

Për më shumë ndiqni pamjet:

Pamje – Digjet vetura në Pejë
Pamje – Digjet vetura në Pejë
Pamje – Digjet vetura në Pejë
Pamje – Digjet vetura në Pejë