Pamje nga përplasja e tifozëve holandezë dhe italianë në Tiranë

Ndeshja e Ligës së Konferencës, Roma dhe Feyenoordi që do të zhvillohet sot në Tiranë, mbrëmë ka shkaktuar kaos në kryqytetin e Shqipërisë. Mediat shqiptare kanë publikuar pamje të përleshjeve mes tifozëve të dy klubeve dhe Policisë së Shqipërisë. Policia shqiptare në Tiranë ka bërë të ditur se mbrëmë janë shoqëruar në stacion policor 60 … Continue reading Pamje nga përplasja e tifozëve holandezë dhe italianë në Tiranë