Pamje – Disa fshatra të Drenasit rrezikohen nga shtyllat elektrike

Banorët e disa lagjeve në fshatrat Kishnarekë dhe Llapushnik të Komunës së Drenasit po rrezikohen nga shtyllat e energjisë elektrike. Pas reshjeve të dendura të borës gjatë mbrëmjes së kaluar, janë rrëzuar shtyllat elektrike të drurit që gjenden në afërsi të vendbanimeve të qytetarëve. Një qytetar ka raportuar në KALLXO.com se në rrugën “Beqir Bajraktari” … Continue reading Pamje – Disa fshatra të Drenasit rrezikohen nga shtyllat elektrike