Pamje - Aksident, vetura për pak sa nuk fluturon nga ura në fshatin Komoran

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në mbikalimin në Komoran të Drenasit.

Një video që ka dërguar një Kallxues shihet se vetura për pak sa nuk ka rënë nga mbikalimi.

Ende nuk dihen arsyet që kanë quar deri te ky aksident dhe nëse ka apo jo të lënduar.

Për më shumë mund t`i shikoni pamjet në videon e bashkangjitur: