Ofendon ish- bashkëshorten përmes telefonit, arrestohet nga Policia

Policia e Kosovës ka prangosur dje një qytetar nga Gjakova.

Ai dyshohet se përmes telefonit ka ofenduar ish – bashkëshorten e tij.

“Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.