Zjarrfikësit. Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Një stallë përfshihet nga zjarri në Zhur

Në fshatin Zhur të Prizrenit një person ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri stalla në të cilën kishte bagëtitë, ushqimin e bagëtive dhe disa pajisje elektrike.

Sipas policisë, zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Tutje, bëhet e ditur se nuk raportohet për të lënduar, derisa rasti është në hetim.