foto: Ilustrim

Një person gjendet pa shenja jete

Drejtoria e Policisë së Rajonit të Pejës, ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës.

Me vendim të Prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.