Ilustrim

Një i vrarë në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 14:30 në Prishtinë.

Policia në raportin e saj ditor thotë se në vendin e ngjarjes përveç njësive relevante policore ka dalë prokurori i shtetit dhe ekipi mjekësor të  cilët e kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Në vendin e ngjarjes janë  gjetur dhe sekuestruar prova materiale, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rastin Policia po e trajton si vrasje e dyshimtë.