Ilustrim

Një i vdekur nga aksidenti në Lipjan

Një burrë ka mbetur i vdekur nga një aksident që ka nodhur dje në fshatin Kraishkë në Lipjan

Policia e Kosovës ka raportuar se një burrë duke drejtuar automjetin nga pakujdesia ka përfunduar jashtë rrugës, dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë.
Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjeksor i QKUK-së.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.