Një grua raporton se është dhunuar seksualisht dhe shantazhuar nga një i dyshuar

Një grua ka informuar në Policinë e Kosovës se muaj më parë është dhunuar dy herë dhe shantazhuar nga ana e një personi të dyshuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Komunën e Ferizajt.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.