Ilustrim

Nën kërcënimin e thikës, dy të maskuar grabisin qytetarin nga Gjilani

Një qytetari në Gjilan dyshohet se dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e thikës ia kanë grabitur një shumë parash.

Rastin në Policinë e Kosovës e ka raportuar viktima.

Organet e rendit kanë bërë të ditur se janë duke kryer hetime intensive në lidhje me rastin.