Lagjja ‘Dardania’ Prishtinë, Foto: Emirjeta Vllahiu/ KALLXO.com

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të gjata me diell.

Nëpër zona të kufizuara ka mundësi për riga shiu të intensitetit të dobët, njofton IHMK.