Moti

Moti

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me riga të dobëta shiu.

“Në mëngjes do të ketë kushte për mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius”, njofton IHMK.