ilustrim: Naser Fejza

Moti për sot

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-30 gradë Celsius.