Ilustrim

Mitrovicë, një nxënës dyshohet se ka hedhur gaz lotsjellës në shkollë

Një nxënës dyshohet se ka hedhur gaz – lotsjellës në ambientet e shkollës në Kçiq të Madh të Mitrovicës.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:31.

Policia ka njoftuar se lidhur me rastin janë intervistuar dy dëshmitarë dhe i dyshuari.

“Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt” – thuhet në njoftim.