Ilustrim

Mitrovicë, arrestohen katër persona për mosrespektim të kufizimit të lëvizjes

Dje në Mitrovicë të Jugut janë arrestuar katër persona, dy meshkuj dhe dy femra pasi nuk kanë respektuar masat e qeverisë për kufizim të lëvizjes.

Sipas raportit të policisë pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.