Durrës, Shqipëri. Foto: KALLXO.com

Mbytet në plazhin e Durrësit një 60-vjeçare

Mëngjesin e sotëm rreth orës 11:30 është mbytur në plazhin e Durrësit një 60-vjeçare me iniciale SH.S.

Viktima ishte me vendbanim në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Euronews Albania