ILUSTRIM - Rrjetet sociale foto REL AFP

Malishevë, arrestohet një burrë pasi kërcënoi ish të dashurën përmes rrjeteve sociale

Një burrë nga Malisheva është arrestuar pasi në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale ish të dashurën e tij.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Derisa, rasti ishte raportuar në shtator të vitit 2022.

“Malishevë 01.09.2022-21:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi i njëjti në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale viktimën femër  kosovare (ish të dashurën e tij). Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”- thuhet nga policia.