LIVE - Ekskluzive: Pamje nga bastisjet në burgun e Gërdocit

Në edicionin e së shtunës në emisionin Kallxo Përnime po transmetohen pamje eksluzive të bastisjeve në burgun e Gërdocit.

Burgu i sigurisë së lartë është njëri nga institucionet më të sigurta, por informacionet inteligjente kishin sinjalizuar për prezencë të telefonave

Në këtë edicion KALLXO.com sjell pamjet nga bastisja e burgut në të cilin strehohen kriminelët më të rrezikshëm të vendit

Në pjesën e dytë të emisionit transmetohet hulumtimi i gazetares Adelina Ahmeti për një rast të parashkrimit të tentim vrasjes me kallashnikov, që kishte ndodhur në Skenderaj.

Emisioni po transmetohet në RTV Dukagjini dhe në KALLXO.com.