Foto: Kallxo.com

Lista e plotë e kandidatëve të LDK-së për deputetë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë.

Në këtë listë janë të përfshirë 110 persona dhe prihet nga Vjosa Osmani, kandidate për kryeministre.

Listën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!