Ilustrim - Policia në aksion

Lipjan - Burri dyshohet se ushtroi dhunë ndaj gruas, viktima dërgohet në strehimore

 

Një burrë nga Lipjani është arrestuar nën dyshimin se i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij.

Sipas Policisë i njëjti, me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt ndërsa viktima dhe dy fëmijët e saj janë dërguar në strehimore.