Lipjan, arrestohet pasi sulmoi gruan

Një person është arrestuar dhe dërguar në mbajtje pasi sulmoi bashkëshorten e tij.

Sipas njoftimit të policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, dërgohet në mbajtje.