Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Leposaviq, hajnat vjedhin para brenda një veture

Një vjedhje është raportuar të ketë ndodhur në Leposaviq, më 04.06.2024.

Sipas raportit policor, rreth orës 23:00 një burrë ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur në veturë një shumë të konsiderueshme të parave.

Për rastin, thuhet se është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar fillimin e hetimeve.