Ilustrim

Lëndohet gjatë punës në një zdrukthëtari, raportohet rasti në Polici

Një burrë ka raportuar në Policisë e Kosovës se deri sa kishte qenë duke punuar në një zdrukthëtari është lënduar.

Sipas Policisë, viktima dyshohet se i ka të lënduar gishtat e dorës së majtë dhe ngjarja është thënë se ka ndodhur në Prizren dje rreth orës 09:30.

Tutje është thënë se viktima ka pranuar tretman mjekësor përderisa rasti që është iniciuar si “Lëndim aksidental” është në procedurë hetimore.