LDK zgjedh kryesinë dhe nënkryetarët e partisë – Kjo është përbërja

Lidhja Demokratike e Kosovës sot me mbledhjen e Këshillit të Përgjithshmen, ka zgjedhur kryesinë e re për katër vitet e ardhshme. Në krye të partisë është Lumir Abdixhiku, ndërsa nënkryetar të partisë janë zgjedhur Anton Quni, Hykmete Bajrami, Doarsa Kica Xhelili, Gazmend Muhaxheri dhe Lutfi Haziri. Ndërsa, Sekretar i Përgjithshëm është rizgjedhur Imri Ahmeti ndërsa … Continue reading LDK zgjedh kryesinë dhe nënkryetarët e partisë – Kjo është përbërja