Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Largohet një person nga Klinika e Psikiatrisë

Një grua ka raportuar në Polici se vëllai i saj, që ka qenë i shtrirë në Klinikën e Psikiatrisë në Prishtinë, është larguar dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Policia ka njoftuar se në konsultim me prokurorin është iniciuar rasti dhe vazhdon të hetohet.

Rasti është raportuar dje në ora 18:00, ndërsa dyshohet se ka ndodhur më 22 prill.