Foto: FFK

Kosova shënon golin e tretë ndaj Irlandës së Veriut

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar golin e tretë në ndeshjen me Irlandën e Veriut.

Vedat Muriqi ka shënuar golin e dytë personal dhe të tretin për kombëtaren tonë.

Pjesa e parë e lojës përfundoi me rezultat 2-1.