Kosova pëson humbje në ndeshjen e parë në kuadër të FIBA 3×3 Europe Cup që po zhvillohet në Prishtinë

Kosova ka pësuar humbje nga Azerbajxhani në ndeshjen e parë në kuadër të FIBA 3×3 Europe Cup Qualifier në basketboll, që është duke u zhvilluar për herë të parë në Kosovë. “Dardanët” pësuan me rezultat 14:10. Në këtë ndeshje u dalluan Burim Zekiqi me gjashtë pikë, si dhe Ardit Pepaj dhe Atik Koshi me nga … Continue reading Kosova pëson humbje në ndeshjen e parë në kuadër të FIBA 3×3 Europe Cup që po zhvillohet në Prishtinë