Konjufca: Për LVV-në, Vjosa Osmani është e pranueshme për presidente të Kosovës

Kur kanë mbetur më pak se dy ditë nga seanca konstituive, nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca tha se për partinë e tij Vjosa Osmani do të ishte e pranueshme për postin e presidentit të Kosovës. “Mendoj që përderisa jemi në opsionin A dhe ky opsion është presidenti jashtë bisedave, unë mendoj se është kot … Continue reading Konjufca: Për LVV-në, Vjosa Osmani është e pranueshme për presidente të Kosovës