Këta janë të propozuarit e LDK-së për ministra në Qeverinë Kurti

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur gjatë ditës së sotme se cilët do të jenë emrat që do të propozohen për ministra në Qeverinë Kurti. KALLXO.com mëson nga burime brenda LDK-së se nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, është i propozuari për ministër të Brendshëm, ndërsa deputeti i zgjedhur, Avdullah … Continue reading Këta janë të propozuarit e LDK-së për ministra në Qeverinë Kurti