Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Kërcënohet dhe ofendohet një grua, i dyshuari lirohet

Një rast i dhunës në familje është raportuar në Prizren, dje rreth orës 10:00.

Sipas Policisë së Kosovës, ankuesja ka raportuar se i dyshuari pas një mosmarrëveshje e ka kërcënuar dhe ofenduar atë.

I njëjti është shoqëruar në stacionin policor dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.