Policia e Kosoves

Foto - Afrim Ejupi / Kallxo.com

Kanosi një grua përmes telefonit, policia i gjen në shtëpi armën me 39 fishekë

Një grua nga Prizreni ka rapotuar se është kanosur nga një burrë përmes telefonit.

Në raportin e policisë thuhet se në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një armë me 39 fishekë.

Tutje, policia thekson se rasti është duke u hetuar.