Dhuna ndaj gruas. Foto ilustruese: Pxhere

Kanoset vazhdimisht nga burri, gruaja me vajzën e mitur strehohen te fqinji

Për shkak të kanosjes së vazhdueshme nga burri, viktima ka marrë vajzën e mitur dhe është strehuar te fqinji i saj.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Rasti, i cili po trajtohet si dhunë familjare, ka ndodhur në Partesh më 19 qershor rreth orës 23:00.