Ilustrim Foto: KALLXO.com

Kanoset në vendin e punës një grua në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Një grua nga Gjakova është ankuar në Policisë e Kosovës se gjatë kohës sa ishte në vendin e saj të punës është kanosur nga një i dyshuar.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 16:30.

“Ankuesja ka raportuar se i dyshuari kishte shkuar në vendin e punës dhe e kishte kanosur atë” – ka thënë Policia.

Tutje është treguar se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si “Mospërfillje e gjykatës”.