Ilustrim

Kamenicë, konfiskohet marihuanë në një lokal

Pak para mesnatës së 20 shtatorit, gjatë kontrollit në një lokal në Kamenicë, Policia ka hasur në 4 persona të dyshuar.

Gjatë kontrollit të dyshuarve i janë gjetur dhe konfiskuar tri qese me 3 gram marihuanë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.