Foto: Ilustrim

Kamenicë, gjendet i vdekur një person

Policia raporton se në Kamenicë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore.

Viktima është dërguar në emergjencën e Kamenicës ditën e djeshme dhe është konstatuar nga mjeku se i njëjti është pa shenja jete.

Me vendim të Prokurorit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.