default

Kamenicë: Burri nuk zbatoi urdhërin mbrojtës të gjykatës ndaj një gruaje, ia mori djalin

Një person është arrestuar dje më 15.05.2024 në Kamenicë.

I njëjti dyshohet se ka shkelur urdhërin mbrojtës të gjykatës ndaj një gruaje, si dhe ia kishte marrë djalin.

Sipas Policisë, së njëjtës i është kthyer fëmija.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.