Policia e Kosoves

Foto - Afrim Ejupi / Kallxo.com

Kaçanik, babai raporton zhdukjen e vajzës së mitur

Një burrë nga fshati Kaçanik i Vjetër ka njoftuar Policinë se vajza e tij e mitur është zhdukur që nga 17 marsi 2023 në ora 15:40.

Sipas Policisë, ankuesi ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti është në procedurë hetimore, ka njoftuar Policia e Kosovës.