Foto: Ilustrim

Istog, gruaja raporton në polici kanosjen nga i dashuri i saj

Një grua në Istog ka raportuar në polici se është kanosur nga një person i dyshuar me të cilin ishte në lidhje.

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 21:00.

I dyshuari për këtë rast, është arrestuar  nga ana e policisë dhe gjatë intervistimit ka pohuar se ka pasur një armë me gas.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar më mbajtje për 48 orë.