IPK: Kemi nisur hetim preliminar lidhur me arrestimin e kameramanit

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetim lidhur me arrestimin e kameramanit gjatë ditës së sotme në Suharekë. Kështu ka bërë të ditur për KALLXO.com, Arbër Beka, zëdhënës IPK-së. “Inspektorati Policor i Kosovës sipas detyrës zyrtare ka filluar një hetim preliminar. Hetuesit e IPK-së pritet të ndërmarrin veprime hetimore drejt ndriçimit të rrethanave dhe sqarimeve … Continue reading IPK: Kemi nisur hetim preliminar lidhur me arrestimin e kameramanit