Incident në mbledhjen e Odës së Avokatëve, pretendime për sulm e sharje me nënë

Kryetari i degës së Odës së Avokatëve të Gjakovës, Ergjyment Barbullushi, po pretendon se është sulmuar me shishe dhe është sharë nga homologu i tij prizrenas, Hajrit Krasniqi. Barbullushi në një pronocim për KALLXO.com ka thënë se sulmi ndaj tij ka ndodhur për shkak të agjendave të propozuara për mbajtjen e mbledhjes së Këshillit Drejtues … Continue reading Incident në mbledhjen e Odës së Avokatëve, pretendime për sulm e sharje me nënë