Policia e Kosoves

Foto - Afrim Ejupi / Kallxo.com

Ia vjedhin 4 gjedhe nga stalla

Një burrë ka raportuar se në fshatin Kozaricë të Obiliqit i janë vjedhur 4 gjedhë në stalla nga persona të panjohur.

Rasti ka ndodhur dje, më 16 janar.

Policia ka njoftuar se për rastin “vjedhje e rëndë” është konsultuar edhe prokurori dhe rasti po hetohet.