Ilustrim

I dyshuari përplaset me veturë në xhami dhe ik

Një burrë nga fshati Mushtisht i Suharekës dyshohet se ka goditur me veturë objektin e xhamisë.

Më pas, sipas të dhënave nga Policia, ai e ka lënë  veturën aty dhe ka ikur në drejtim të panjohur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe rasti po hetohet.