Haskuka e Quni sfidojnë Kurtin e Mustafën

Dy partnerët e koalicionit qeverisës komunal të Prizrenit, Kryetari Mytaher Haskuka i Vetëvendosjes dhe kryetari i degës së LDK-së dhe deputeti Anton Quni janë takuar sot gjatë ditës për të diskutuar për qeverisjen lokale në një kohë kur dy partitë nuk po mund të merren vesh për koalicionin në nivelin qendror. Ndonëse po e kanë … Continue reading Haskuka e Quni sfidojnë Kurtin e Mustafën