Haki Abazi: Dardan Molliqaj më sulmoi me grushte pas debatit

Zyrtari i vetëvendosjes, Haki Abazi, thotë se është sulmuar nga zyrtari i PSD-së, Dardan Molliqaj, dhe shoqëruesi I tij. Incidenti ka ndodhur në ambientet ku janë duke u realizuar debatet e televizionit T7 në prag të fushatës zgjedhore. . Në një prononcim për KALLXO.com. Haki Abazi tha se ka qenë në korridor në dalje të … Continue reading Haki Abazi: Dardan Molliqaj më sulmoi me grushte pas debatit