Gruas shtatzënë i vdes foshnja si pasojë e aksidentit në Viti

Para katër ditëve ka ndodhur  në aksident trafiku në Viti.

Policia ka bërë të ditur se si pasojë e këtij aksident, pasagjeres e cila kishte pësuar lëndime si pasojë e këtij aksidenti, dhe ishte shtatzënë, i ka vdekur foshnja.

Në njoftim thuhet se trupi i foshnjës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!