Ilustrim, Foto nga KALLXO.com

Gruaja raporton në polici për dokumentet qe u lëshuan në emër të saj

Një grua në Gjakovë ka raportuar gjatë ditës së djeshme një rast për falsifikim të dokumenteve.

Sipas njoftimit të policisë, ankuesja ka raportuar se në emrin e saj dyshohet se janë lëshuar disa dokumente derisa ajo nuk ishe duke punuar.

Policia ka bërë të ditur se deri më tani nuk raportohet për ndonjë person të dyshuar dhe të arrestuar, por rasti po vazhdon të hetohet.