Gruaja raporton burrin për dhunë

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar dhunën nga bashkëshorti i saj.

Sipas raportit policor, gruaja është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj pas një mosmarrëveshje dhe ka  pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke vazhduar hetimet, ndërsa nuk ka ende të arrestuar.