Ilustrim

Gruaja nga Prishtina dërgohet në polici pasi dyshohet se e keqtrajtoi vajzën e saj

Një grua nga Prishtina është shoqëruar në polici pasi dyshohet se e kishte goditur vajzën e saj.

Në raportin policor thuhet se, për rastin është kontaktuar prokurori kujdestar dhe me urdhër të tij, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën ‘Agim Ramadani’ rreth orës 10:15.